Soutěž "Projdi Českou republiku aneb na HEATu ze Zlína do Krásné u Aše"

Představujeme Vám novou soutěž "Projdi Českou republiku aneb na HEATu ze Zlína do nejzápadnějšího místa ČR, tedy Krásné u Aše". Celková vzdálenost 498 km.

Soutěž bude probíhat od 1.10.2018 do 31.3.2019. Do soutěže se může přihlásit každý klient HEAT Fit, který vyplní přihlašovací formulář, který je dostupný na recepci fitnesscentra. Za každou absolvovanou lekci HEAT získáte ušlých 5 km, za 70 min. lekci HEAT získáte ušlých 6 km a za ranní lekce HEAT ušlých 7 km, a to z důvodu menšího provozu, tudíž ujdete více km. V případě absolvování vrchařské prémie získáte 10 km. Více podrobností a podrobná pravidla v přihlašovacím formuláři a na www.heatfit.cz.

Pravidla soutěže:

1. Soutěž je rozdělena na jednotlivé měsíční etapy, každá etapa trvá od prvního do posledního dne daného měsíce. Každá etapa má předem určený počet kilometrů, a to:

2. Cílem je překonat vzdálenost ze Zlína do nejzápadnějšího místa České republiky, a to do Krásné u Aše, tedy celkem 498 km.

3. Soutěž probíhá v termínu od 1.10.2018 do 31.3.2019.

  • 1.etapa: Zlín - Brno, 82 km
  • 2.etapa: Brno - Pelhřimov, 98 km
  • 3.etapa: Pelhřimov - Praha, 70 km
  • 4.etapa: Praha - Žatec, 95 km
  • 5.etapa: Žatec - Karlovy Vary, 68 km
  • 6.etapa: Karlovy Vary - Krásná u Aše, 85 km
  • Za každou absolvovanou lekci HEAT získá účastník ušlých 5 km, v případě lekce trvající 70 min. získá účastník ušlých 6 km, ranní lekce jsou ohodnoceny 7 km, neboť z důvodu menšího provozu ujdete více kilometrů.

4. Každý měsíc bude vyhlášena jedna vrchařská prémie, která bude ohodnocena 10 km. K vyhlášení data konání vrchařské prémie dojde nejpozději do konce předcházejícího měsíce. V první etapě vrchařská prémie nebude.

5. Vítězem každé etapy je ten, kdo v daný měsíc ujde nejvíce kilometrů a současně překoná vzdálenost dané etapy.

6. Vítěz měsíční etapy získá 1 hodinu ve Whirlpool pro 2 osoby s občerstvením (láhev sektu), za 2. místo získáte poukaz na snídani v naší kavárně (káva, džus a pokrm dle denní nabídky) pro 1 osobu a za 3. místo proteinovou tyčinku. Každý, kdo dosáhne předem daného počtu kilometrů v dané etapě, získá drobnou cenu.

7. Vítězem celé soutěže je ten, kdo za výše uvedené období ujde nejvíce kilometrů a současně dojde až do cíle, tedy celkem překoná vzdálenost minimálně 498 km.

8. Vítěz celé soutěže získá speciální žlutý trikot + 14 dní cvičení zdarma + láhev sektu, za 2. místo získáte triko HEAT Fit + 2 hodiny ve wellness (sauna + Whirlpool) a za 3. místo získáte sportovní balíček + triko HEAT Fit. Každý, kdo dosáhne 498 kilometrů, tedy dojde v soutěži až do Krásné u Aše, získá speciální bonus 250,- Kč navíc k dobitému kreditu v minimální výši 500,- Kč.

9. Všechny změny vyhrazeny.

Archiv akcí

Kurz TACHI - pokračování

Kurz TACHI - pokračování

Pokračování kurzu TAICHI bude probíhat od 6.2.2019 do 19.6.2019.

Nutná rezervace na http://www.heatfit.zamluv.cz.

Celkem 16 lekcí, cena 2.000,- Kč.

Rezervace na http://www.heatfit.zamluv.cz, nebo na tel. 775 554 723.

Úhrada kurzu na první lekci, nebo předem na účet č. 276266926/0300 - do zprávy pro příjemce uveďte TAICHI + Vaše příjmení.

ČÍST DÁL


Únorová vrchařská prémie

Únorová vrchařská prémie

V rámci soutěže "Projdi Českou republiku aneb na HEATu ze Zlína do Krásné u Aše" vyhlašujeme únorovou vrchařskou prémii, která se bude konat v sobotu 16.2.2019 od 9 do 11 hod.
Těšit se můžete na dvouhodinouvou lekci s posilováním
Nepropásněte získat v rámci soutěže ušlých 10 km a předběhnout tak své soupeře!!
Šanci vyhrát má každý, každý měsíc se hraje o měsíční ceny, jako např. hodina ve Whirlpool se sektem, nebo snídaně v naší kavárně
A kdo se ještě neregistroval, ať tak učiní hned na recepci vyplněním přihlašovacího formuláře!!! Nezapomeňte, další měsíční etapa začíná už 1.2.2019!!

ČÍST DÁL


Pole Dance pro začátečníky

Pole Dance pro začátečníky

OTEVÍRÁME NOVÝ KURZ POLE DANCE pro začátečníky!!!
Začátek kurzu 16.1.2019 :)
Kurz se bude konat každou středu od 17:20 - 18:20 hod.
Celkem 15 lekcí, cena 1.800,- Kč.
Rezervace na tel. 775 554 723, nebo na www.heatfit.zamluv.cz

Ukázková lekce 9.1.2019 v 17:20 hod. ZDARMA!

ČÍST DÁL


Nabídka práce na pozici obsluha kavárny

Nabídka práce na pozici obsluha kavárny

Do nově otevřené kavárny hledáme do našeho týmu posily na pozici obsluha kavárny!!


Náplň práce:
- obsluha kavárny
- obsluha recepce fitnesscentra
- možnost práce na DPP i HPP


Požadavky:
- baristický kurz výhodou, ne podmínkou
- komukativnost
- pečlivost
- spolehlivost
- zájem o kávu
- chuť učit se novým věcem


Nabízíme:
- práci v příjemném pracovním prostředí
- možnost čerpat výhod fitness a wellness centra
- zajímavé finanční ohodnocení
- nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na email: .

Vybraným uchazečům se ozveme.

ČÍST DÁL


Kurz kettlebell pro začátečníky

Kurz kettlebell pro začátečníky


V sobotu 12.1.2019 od 9 do 14 hod. jsme pro vás připravili kurz kettlebell pro začátečníky, kde se naučíte základy cvičení s kettlebell, zejména deadlift, swing a get up.
Tento kurz vás plně připraví na to, abyste po absolvování kurzu mohli navštěvovat kurz pro pokročilé, který se bude následně konat každé pondělí od 17:20 - 18:20 hod.
Kurz pro pokročilé začíná 14.1 2019!

ČÍST DÁL


Novinka!! Silová lekce

Novinka!! Silová lekce

Novinka!! 

Každý čtvrtek v 16.00 speciální lekce H.E.A.T. s Radimem zaměřená na sílu a dynamiku. V rámci této lekce si přijdou na své vyznavači kopců i dynamické chůze. Tato lekce bude zaměřena na osvojení a procvičování  správné techniky chůze všech tří druhů kopců - 1) lehký kopec s držením, 2) kopec, 3) těžký kopec. Nenechte tuto výzvu nechat plavat a připravte se na horské túry v teple a pohodě našeho fitnesscentra. 

ČÍST DÁL


Lednová vrchařská prémie

Lednová vrchařská prémie

V rámci soutěže "Projdi Českou republiku aneb na HEATu ze Zlína do Krásné u Aše" vyhlašujeme lednovou vrchařskou prémii, která se bude konat v sobotu 12.1.2019 od 9 do 11 hod.
Těšit se můžete na dvouhodinouvou lekci s posilováním
Nepropásněte zísakt v rámci soutěže ušlých 10 km a předběhnout tak své soupeře!!
Šanci vyhrát má každý, každý měsíc se hraje o měsíční ceny, jako např. hodina ve Whirlpool se sektem, nebo snídaně v naší kavárně
A kdo se ještě neregistroval, ať tak učiní hned na recepci vyplněním přihlašovacího formuláře!!! Nezapomeňte, další měsíční etapa začíná už 1.1.2019!!

ČÍST DÁL


Změna ceníku od 1.1.2019

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás informovat o změně ceníku s platností od 1.1.2019.

Z důvodu nákladné rekonstrukce, zejména na HEATech, jsme nuceni zvednout ceny lekcí, a to na 130,- Kč u 60 minutové lekce a na 140,- Kč u 70 minutové lekce.

Jak jste si již jistě všimli, celé sportcentrum jsme pro Vás zrekonstruovali a vymalovali a na HEATech byla naintalována rekuperace s klimatizací. Rekuperace zajišťuje obnovu vzduchu v místnosti a zásobování kyslíkem, klimatizace nám naopak zase zpříjemní horké letní měsíce, takže i v létě bude na HEATech (narozdíl od venku) příjemně :)

Také se zvyšuje cena cvičení na zdravá záda opět na 100,- Kč. Ostatní cvičení zůstávají beze změny.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám vše nejlepší v roce 2019.

ČÍST DÁL

Zadejte svůj e-mail a mějte přehled o aktuálních akcích!