Skip to main content

Radim Janoušek

Schwinn cycling a H.E.A.T. trenér


Již od malička rád a ustavičně sportují. Sport mě nabíjí, zahání mi chmury a regeneruje mysl. Miluji všechny druhy druhy míčů a ten fotbalový mi doslova učaroval. Jako fotbalista to mám v jiných sportech o to těžší, neboť je mi známo, jak mnozí sportovci na fotbal nahlížejí. A to je pro mě výzva. Dokážu, že se na mých lekcích budete cítit jako cyklističtí šampioni? Že vás to bude bavit, nabíjet a budete se rádi vracet? Přijďte to zkusit, těším se na vás.

Ke schwinn cyclingu jsem se dostal přirozenou cestou. Rád jezdím na kole, a to nejradši s přáteli. A právě přátelé mě jednou přivedli na lekci schwinn cyclingu. Líbila se mi tak, že jsem začal chodit pravidelně (další rok i v létě) a nakonec jsem se posunul dopředu před ostatní jako lektor :).

Mám certifikát Silver level Instructor získaný u asociace Schwinn Cycling, kterým jsem v roce 2018 rozšířil svůj Bronze level.

Protože je naše centrum HEAT Fit multi sportovní a mě lákají všechny druhy aktivit, přirozeně jsem rozšířil své portfolio o další lektorské dovednosti, a to H.E.A.T. Program a Kettlebell.

Jsem trenérem schwinn cyclingu, nejvíc mě baví pondělní lekce, kde skládám víkendový účet, dále H.E.A.T. Programu, kde jsem získal certifikát kondiční chůze, a v neposlední řadě jsem také instruktorem Kettlebell.

  • Moje motto zní:

    "Nemusím být úplně nejlepší, hlavně, že mě to baví."

Získala jsem tyto certifikáty: